Bun venit pe site-ul comunei Dămuc

În calitate de primar al comunei Dămuc, adresez bun venit tuturor vizitatorilor site-ului comunei noastre.

Prin intermediul acestui instrument de comunicare dorim să oferim o imagine de ansamblu despre comuna noastră. Considerăm că toţi cei interesaţi vor găsi informaţii interesante şi utile pe site-ul nostru despre: administraţia publică, turism, unităţi de învăţământ, cultură, agenţi economici, etc.

Vă mulţumesc în numele tuturor cetăţenilor, pentru că aţi avut curiozitatea şi dorinţa de a afla cât mai multe despre noi şi sper că ne veţi vizita cît mai curînd. Comuna Dămuc oferă mari oportunităţi de afaceri în turism, mai ales în zona Trei Fîntîni (lîngă staţiunea Lacu Roşu), asigurându-vă cu responsabilitate de existenţa unei administraţii publice locale, deschise şi transparente.

Propun tuturor celor interesaţi să ne viziteze şi să descopere frumuseţea locurilor din comuna noastră.

Primar
VOIDEȘ IOAN

Bookmark the permalink.
Inapoi