Zilele Comunei Damuc

Exportă PDF - Zilele Comunei Damuc Tipărește pagina - Zilele Comunei Damuc Trimite unui prieten - Zilele Comunei Damuc

publicat de comunadamuc in Marti , 22 Septembrie 2015, 14:06

Zilele Comunei-un prilej de a se intalni oamenii, de a se simti bine, un prilej de a lasa ura si dusmania, de a ne intalni cu prietenii si de a sarbatori. Copii dvs presteaza pe scena, dl primar Anton covasan a pus pasinune pentru ca dvs sa va adunati intr-un numar atat de mare si a invitat oficialitati si primari din alte comune pentru a face cunoscuta zona si comuna Damuc. V-au fost oferite spectacole de buna calitate si invitati artisti de renume care ne-au calcat pragu pentru a inlocui vechile hramuri la care dvs mergeati cu Zilele Damucului, un prilej de sarbatoare , joc si voie buna.