Primăria Dămuc

Consiliul Local

Dezvoltare

Informatii de interes public

Legaturi utile

Video

Inchide

Trimite unui prieten

60 de parcele de teren oferite unor personalitati

Exportă PDF - 60 de parcele de teren oferite unor personalitati Tipărește pagina - 60 de parcele de teren oferite unor personalitati Trimite unui prieten - 60 de parcele de teren oferite unor personalitati

publicat de comunadamuc in Marti , 21 Iulie 2015, 12:16

Pentru dezvoltarea zonei si a comunei, au fost donate 60 de parcele de teren din proprietatea privata a d-lui primar Anton Covasan. Printre personalitatile care au primit proprietati in comuna noastra putem enumera pe Ana Maria Prdan, Olaroiu, Bourceanu, Ionut Iftimoaie,etc.

Înapoi la Știri și evenimente

Prezentare

Investitii si realizari in Comuna Damuc din 2008 pana in prezent

Galerie foto
Carte oaspeti